OLM‐1 İYİLEŞTİRİCİ BATTANİYE

Battaniye 3 tabakadan oluşmaktadır .Üst ve alt tabaka yün , orta tabaka ise inceliği 1 mikron olan metal filimlerden oluşmaktadır.

Ne zaman bir insanı battaniyeye yatırıyor tıpkı battaniye bir koza gibi oluyor. Orta bölmede bulunan metal filimler auranının (Aura – Latince anlamı nazikçe hareket eden hava, havanın nefesi yada ışık anlamındadır. Aura vucudu çevreleyen bir enerji alanıdır.Yarı çapı 4.5 – 5.5 metre genişliğindedir. ) genişlemesine izin vermiyor ,aura her seferinde bu metal liflerin bulunduğu yüzeye çarparak bedene geri dönmektedir bu sırada ise aura vücudumuzda bulunan akupunktur noktalarını (İnsan vücudundaki bazı ‘belirli noktalar’ ile iç organların fonksiyonları arasında bir ilişki vardır. Bunlar, vücut üzerinde belirli bir hat üzerine dizilmiş ‘Meridyenleridir. Meridyenler, simetrik olarak dizilmişlerdir. Yani vücudun her iki yarısında eşit sayıda Akupunktur noktaları vardır ) ve çakraları (Çakralar – bedenimizde bulunan enerji merkezleri dır) harekete geçirmektedir .Ve beden yavaş yavaş rahatlamakta ve beyin de aynı zamanda meditasyon duruma geçmektedir.

Bu sırada beyin sadece iç enerjiyi yönetmekte ve vücutta bulunan sorunları daha net görebilir duruma geçmektedir.Battaniye içerisinde bulunan metal lifler sayesinde bir ekran halini almakta ve beyin rahatsızlığın olduğu bölgeyi görüp oraya müdahale etmeye başlamaktadır. Ne zaman vücutta denge oldu beyin birden uyanmaktadır .Battaniye içerisindeyken ağrı, sancı, sızı, uykusuzluk ve bunun gibi etkiler ortadan kalkmaktadır .Battaniye içinde iken vücudumuza dışarıdan herhangi bir etkiye maruz kalmamaktadır .(şekilde görüldüğü gibi) Biz şehirlerde yaşadığımız için yoğun olarak hava kirliliği, radyasyon gürültü vb . gibi etkilere maruz kalmaktayız.Eğer evlerimizde bu battaniyeye sahip isek günde 10-15 dakika battaniye içerisinde yatmak bizi stres, radyasyon vb gibi etkilerden koruyacak ve sağlığımızı olumlu yönde etkileyecektir.Bu da bizi sağlıklı ve kaliteli bir yaşantı sürmemizi sağlayacaktır.

Scenar Battaniye 2

 

ОLМ – 1 İYİLEŞTİRİCİ BATTANİYE TERAPİ

  • Dışarıdan gelen (EMF ) elektromanyetik alanlarının etkisini azaltır veya tamamen yok eder.
  • Battaniyenin Hasta üzerindeki özel etkileri: battaniyenin son derece yüksek EMF sahiptir.
  • Battaniye kendine özel kızılötesi frekansa sahiptir (termal denge değişir ve cilt sıcaklığını arttırır).
  • Cilt üzerinde özdirenci yeniden dağıtır
  • Patolojik hücrelerin titreşimi rezonans nedeniyle yükseltir.
  • Psikoz – fiziksel dengeyi düzeltici etki yapar.
  • Bağışıklık sistemini aktive eder.

Scenar Battaniye uygulama

Lokal terapi için aparatları

 

Scenar Battaniye Aparatlar

Scenar Aparatlar 2