Kişisel Cihazlar

Scenar Sport

Scenar Sport, CHANS-01-SCENAR kişisel cihazının yükseltilmiş sürümüdür. Dış görünümü aynı olmakla birlikte işlevsellik yönünden genişletilmiştir. İki ön ayar (otomatik stimülasyon parametre ayarı) seçim modu eklenmiştir: biri akut durum tedavisi için ve diğeri akut olmayan kronik hastalıkların tedavisinde vücudun tepkilerini aktive etmek için tasarlanmıştır.

Cihaz hakkında detaylı bilgi için

Scenar Sport D

Scenar Sport D, CHANS-01-SCENAR-M kişisel cihazının yükseltilmiş sürümüdür. Dış görünümü aynı olmakla birlikte işlevsellik yönünden genişletilmiştir. İki ön ayar (otomatik stimülasyon parametre ayarı) seçim modu eklenmiştir: biri akut durum tedavisi için ve diğeri akut olmayan kronik hastalıkların tedavisinde vücudun tepkilerini aktive etmek için tasarlanmıştır.

Cihaz hakkında detaylı bilgi için

Scenar Home D

Scenar Home D, CHANS-SCENAR-M kişisel cihazının yükseltilmiş sürümüdür. Dış görünümü aynı olmakla birlikte işlevsellik yönünden genişletilmiştir. İki ön ayar (otomatik stimülasyon parametre ayarı) seçim modu eklenmiştir: biri akut durum tedavisi için ve diğeri akut olmayan kronik hastalıkların tedavisinde vücudun tepkilerini aktive etmek için tasarlanmıştır.

Cihaz hakkında detaylı bilgi için

Scenar Basic D

Scenar Basic D, CHANS-02-SCENAR-M kişisel cihazının yükseltilmiş sürümüdür. Dış görünümü aynı olmakla birlikte işlevsellik yönünden genişletilmiştir. Cihaz, D1 modu ve AM’nin bir kombinasyonu olan Mod 1’de tarama sağlar. SCENAR Basic D, akut durumların tedavisi için tasarlanmıştır.

Cihaz hakkında detaylı bilgi için